Kategoriler

GİPTAŞ İNŞAAT

GİPTAŞ İNŞAAT
TATİL KARASU’DA GÜZEL
Yaz tatili denince aklınıza neler geliyor? Huzurlu bir ortam, sevdiklerinizle el ele, kol kola olabileceğiniz doğal güzellikler, yazın olmazsa olmazı sahil ve muhteşem bir deniz… Ekleyebileceğiniz daha neler olabilir ki? Size gönül rahatlığı ile ifade edebiliriz ki, Karasu size bunlardan çok daha fazlasını vaad ediyor.
Karasu’da Karadeniz bir başka güzel, sahilleri geniş ve harikulade, doğası ve ormanları tam aradığınız gibi. Bunlara ilave olarak Sapanca gölü kenarındaki balık restoranları, çay ve kahve içerek soluklanma imkânı ve müthiş göl manzarası eşliğinde sevdiğinizle yapacağınız uzun ve romantik yürüyüşler. Hayali bile güzel değil mi?
Karasu’da Tatil Hayal Değil!!!
İstanbul’a sadece 2 saat mesafede bulunan Karasu’da tatil yapmak ve yılın stresini kumlara gömmek artık bir hayal değil. Karasu’da Satılık Yazlık kampanyası başlatan yılların inşaat firması GİPTAŞ, Karasu hayallerinizi gerçekleştirmeniz için yanınızdadır. Yaptığı inşaatlarda bu güne değin malzeme kalitesi ve verdiği sözleri eksiksiz yerine getirmesi ile ünlenen GİPTAŞ İnşaat, yazlıklar için de aynı anlayışla çalışmış ve bunlara bir de estetik uyum ve çevreye karşı sosyal duyarlılıkları çerçevesinde hassasiyetlerini eklemiştir.
Karasu, ailece huzurla tatil yapılabilecek nadide ilçelerimizin başında gelmektedir. Tatilcilere yönelik her türlü imkânın bulunduğu bu ilçemiz, yaz aylarında düzenlenen festivaller ve neredeyse her hafta sonu planlanan konser ve eğlenceler ile hem gençlerin hem de orta yaş üzeri halkımızın ilk tercihi olma yolunda hızla ilerlemektedir.  Karasu’da Satılık Yazlık Daireler, GİPTAŞ garantisi ile çok uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sunulmaktadır. Her yıl gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yazlıklarınızı, dilerseniz farklı dönemler içerisinde kiraya da vererek, son yıllarda çok rağbet gören bu ilçemizde sürekli bir gelir imkânına da kavuşabilirsiniz.
Karasu’ya kara yolu ile ulaşım da oldukça kolaydır. Özel araçlarınızla gelebileceğiniz yeni yapılmış bir otoban imkânı da bulunan bu ilçemize, Sakarya merkezinden de çok sık aralıklarla hareket eden minibüsler ile rahat bir ulaşım olanağı sağlanmaktadır.
Karasu’da Satılık Yazlık Daire almak istiyorsanız web sitemiz vasıtasıyla ya da bizzat satış ofisimizi ziyaret ederek fırsatları görebilirsiniz
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

KARASU SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

KOCAALİDE SATILIK VİLLA

Kocaali satılık müstakil tripleks villa bahçeli 05326923664

X