Kategoriler

GİPTAŞ İNŞAAT

GİPTAŞ İNŞAAT
Karasu Karadeniz'in eşsiz kumsallarına sahip batıdan Kandıra, doğudan da Akçakoca'ya kadar 60 km.lik kesintisiz kumsalı ile Sakarya ilimize bağlı şirin bir ilçedir. Denizi genellikle sığdır ve dibi de ince kum olması ile ayrı bir güzeldir.
Doğası günümüz şartlarına göre oldukça iyi bir şekilde korunmuştur. Şehir karmaşasından yorulmuş, huzur ve sakinlik arayanlar için birebirdir. Karasu’da yaşayan halkın çoğu Karadeniz kökenli olup; cana yakın, misafirperver ve yardımlaşmayı seven insanlarla komşu olma imkânınız bulunmaktadır.
Denizin durgun olduğu zamanlarda yüzen yavru balıkları seyredebilir, ailenizle ve çocuklarınızla eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Karasu’da denizin dalgalı olduğu zamanlarda ise manzarasının seyrine doyum olmamakla birlikte, çok çeşitli aktivitelerin yapılabileceği bir ilçe konumundadır.
Bu güzel ve şirin ilçeye ilk girdiğinizde muhteşem bir doğa ile karşılaşırsınız. Sakarya nehrinin denizle buluştuğu nehir kenarındaki salaş lokantalarda mehtaba karşı balık keyfini, Küçük Boğaz Gölü kenarında ise ailenizle birlikte hem balığa olta atıp hem de mangalınızı yapma huzurunu yaşayabilirsiniz. 
Evet, bu anlattığımız güzelliklerle sizler de tanışabilirsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Giptaş İnşaat avantajları ile… Artık sizlere bir tık mesafesi uzaklıktayız. Karasu’da Satılık Yazlık almak için ilk yapmanız gereken www.giptasinsaat.net adresine girerek sayfamızı incelemek ve sitemizde kayıtlı telefonlardan bizlere ulaşmak olmalıdır.
Dilerseniz sitemizde bulunan fotoğraf galerisinden sizlere uygun dairelerimizi sanal dünyada ziyaret edebilir, dilerseniz hafta içi veya hafta sonu bizzat satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Öncelikle örnek dairelerimizi dolaşarak hangi daireyi ve siteyi istediğinize karar verir sonrasında ise hangi şartlarda vadeli veya peşin seçeneklerimizi gözden geçirerek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. 
Neden Karasu’da Satılık Yazlık almalıyım?
Karasu’da Satılık Yazlık Daireler Giptaş İnşaat tecrübesi ve kalitesi ile alınır. Aynı zamanda sitemizde bulunan müşteri memnuniyet anketlerimizden de firmamız hakkındaki olumlu sonuçlara online ulaşarak firmamızın ne kadar güvenli olduğunu test edebilirsiniz.
Karasu’da Satılık Yazlık arayanlar, önce bizi arayın tanışalım, sonra size ve bütçenize en uygun daireyi beraber seçelim ve sizleri GİPTAŞ İNŞAAT avantajları ile Karasu’da Yazlık Daire sahibi yapalım. 
 
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

KARASU SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

KOCAALİDE SATILIK VİLLA

Kocaali satılık müstakil tripleks villa bahçeli 05326923664

X