Kategoriler

GİPTAŞ İNŞAAT

GİPTAŞ İNŞAAT
Sizin de tahmin ettiğiniz gibi büyük şehirlerde yaşayan normal bir Türk vatandaşı için günlük rutinler hiç değişmez. Her gün sabah işe yetişmek için erken kalkmak, eğer zamanınız kalmadı ise yolda aldığınız bir simitle karnınızı doyurmaya çalışmak, trafik çilesi, yoğun ve stresli geçen çalışma saatleri ve yorgun ve geç saatte eve gelişler. Bitti mi tabi ki hayır; çocukların ödevleri, sağlıksız ve geç yenen akşam yemekleri ve daha da fazlası. Bu yoğun ve stresli hayat, yaz tatillerinde bir nebze olsun hafiflese de, tatil için gidecek yeri olmayanlar için şehrin stresi ve keşmekeşi aynı şekilde devam eder.
HAYALİM GERÇEK OLDU
Bu hafta sonu ne yapalım düşüncesi ile kahve molasında konuşurken, bizim arkadaşlardan biri geçen hafta sonu Sakarya’nın Karasu ilçesine gittiğini ailecek çok beğendiklerini anlattı. Bu hafta sonu tekrar gidip GİPTAŞ İNŞAAT firmasına ait site içerisinde, havuzlu ve özel güvenlikli siteleri gezip Karasu’da Satılık Yazlık bakmayı, fiyat hususunda anlaşabilirlerse Karasu’da Yazlık Daire almayı planladıklarından bahsetti. Fikir bütün arkadaşlarımıza cazip geldi. Akşam herkes evde daha detaylı araştırma yapmak için www.giptasinsaat.com adresini ziyaret edecek ve de konuyu eşlerimizle paylaşacaktık.
Akşam yemeğinde konuyu eşime ve çocuklarıma açtım. Yemekten sonra ilk işimiz ailecek www.giptasinsaat.net adresini ziyaret ettik. GİPTAŞ İNŞAAT firmasının Karasu’da Satılık Yazlık dairelerinin resimlerini görünce bile ailecek çok etkilendik. Tabi ki sitede bulunan Karasu hakkındaki doyurucu bilgiler de ailecek bu işe olan talebimizi fazlası ile etkilemişti.
Ertesi gün arkadaşlarla verdiğimiz ilk kahve molasında hafta sonu Karasu’ya gitmeyi ve bu güzel tatil cennetini bir an önce ziyaret etmeyi planladık. İnsanın ailecek anlaştığı kişilerle aynı sitede olması da Karasu’da Satılık Yazlık Daireler fikrinin başka bir güzel tarafı idi.
Evet, tahmin ettiğiniz gibi beş aile aynı site içerisindeki evlerimizi çok beğendik. Bir hafta içerisinde evin bütün resmi evrak işleri bitmiş, ödemeler yapılmış, anahtarlar teslim edilmişti bile. Artık bizim de hafta sonlarını ve yaz tatillerimizi ailecek geçirebileceğimiz bir yazlığımız vardı. 
 
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

KARASU SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

KOCAALİDE SATILIK VİLLA

Kocaali satılık müstakil tripleks villa bahçeli 05326923664

X