Kategoriler

GİPTAŞ İNŞAAT

GİPTAŞ İNŞAAT
Yaz tatilleri deniz ve kum ile beraber anılsa da bir yandan da huzur ve mutluluk gerektiren dönemlerdir. Huzur deyince de aklımıza mavi denizler yanında yeşil doğal güzellikler ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile vakit geçirebileceğiniz mekânlar gelmektedir. Tatil planları yaparken deniz ve kumun keyfini çıkarırken bir yandan da orman havası almak, göl kenarında gezinti yapmak, şelalelerde unutulmayacak vakitler geçirmek istiyorsanız sizin için en iyi tercih, Karadeniz’in incisi unvanını sonuna kadar hak eden Karasu olacaktır.
Karasu’da Satılık Yazlık almak son yıllarda çok rağbet gören bir alışveriş usulü olmuştur. Büyük şehirlerin kasvetli havasından kurtulmak ve aile ile birlikte huzur dolu bir tatil yapmak isteyen kişiler Karasu’ya akın etmişlerdir. Yıllardan beri Karasu’da yaptığı inşaat yatırımları ile dikkat çeken ve müşterilerin tatile yönelik talepleri ile konfor ihtiyaçlarını tam manasıyla karşılayan GİPTAŞ İnşaat, yazlık ihtiyaçlarınız için ilk tercihiniz olmaya devam etmektedir.
Firmamız, verdiği söze sadakat prensibi ile yaptığı Karasu’da Satılık Yazlık Daireler içeriğinde malzeme kalitesine ve estetik dizayna sonuna kadar özen göstermektedir. İşinin ehli uzman personelimizin el emekleri, mühendislerimizin de üstün gayretleri ile ortaya çıkan yazlıklarımızda aileler için her türlü konfor ve rahatlık düşünülmüştür. Her kese her keseye uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile huzurlu ve güvenli bir tatil, GİPTAŞ İnşaat ile sağlanabilecektir. 
Talebiniz ve bütçenize uygun 1+1 ya da 2+1 ve 3+1 çok geniş yazlıklardan birini seçerek, güvenli mekânlarda havuzunuzun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Denize de çok yakın mesafelerde bulunan yazlıklarımız mimarisi ve sağlamlığı ile de dikkatleri çekmektedir. Tüm yapı denetim kuralları ile Depreme Dayanıklılık raporlarına sahip olan binalarımızda huzurla bir ömür geçirmeniz mümkün olacaktır.
Karasu’da Satılık Yazlık Daire almak istiyorsanız satış ofislerimizi ziyaret edebilir ya da web sitemizdeki fotoğraf galerimizi inceleyerek dilediğiniz yazlığı seçebilirsiniz. Sizler de ayrıcalıklı bir hayat yaşamak, ailenizle birlikte tatillerinizi gönül rahatlığıyla, mutluluğa uyanacağınız huzurlu bir yerde geçirmek istiyorsanız vakit geçirmeden bizi arayın. Cazip fiyatlar ve size özel esnek ödeme seçeneklerimiz için satış personelimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. 
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

KARASU SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

KOCAALİDE SATILIK VİLLA

Kocaali satılık müstakil tripleks villa bahçeli 05326923664

X