Kategoriler

GİPTAŞ İNŞAAT

GİPTAŞ İNŞAAT
Yazlık alırken nelere dikkat edilir, bir müşteri neler talep eder diye kendimize sorarak başlıyoruz inşaatlarımıza. Bu nedenle de kendimizi sizin yerinize koyuyor ve konforunuz için her şeyi düşünüyoruz. Karasu’yu seçmemizin ve yazlık inşaatlarımızın çoğunu burada yapmamızın nedeni de bu zaten. Giptaş İnşaat, insana verdiği önemi yapılara da yansıtarak, gönlünüzce bir yazlığa sahip olmanıza imkân tanımaktadır.
Karasu, büyük şehirlerin keşmekeşinden kaçmak ve huzurlu bir tatil geçirmek için ideal bir ilçe haline geldi. Son yıllarda Karasu’ya yapılan yatırımlarla artan turizm potansiyeli ve bununla beraber Karasu’nun her yaşa uygun tatil imkânları herkesi cezp etmektedir.  Giptaş İnşaat vasıtasıyla edineceğiniz Karasu’da Satılık Yazlıklar, hem yazlık hem de kışlık olarak kullanabileceğiniz mimarisi ve özellikleri ile fark yaratacaktır.
Karasu’da Neler Yapılır?
Karasu, gelişen ve hala da gelişmeye açık bir ilçemizdir. Karadeniz’in bu şirin sahil kentinden hem il merkezine hem de İstanbul ve çevredeki büyük illere karayolu ile ulaşım çok rahattır. Yani yapılan otobanlar kısa zamanda sizin dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlayacaktır. Karasu ilçe merkezinde taptaze ürünlerden oluşan köylü pazarı kurulduğu gibi, her türlü alışveriş yapabileceğiniz pek çok market ve manav imkânı da bulunmaktadır. Karasu’da Satılık Yazlık Daire ile sadece bunlara mı sahip olacaksınız? Tabi ki dahası var…
İlçemizde tam teşekküllü büyük bir devlet hastanesi de bulunmakta olup, her tür sağlık probleminde gerekli müdahale yapılması mümkündür. Bolca park, bahçe ve yürüyüş yolları ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşam fırsatı bulunan Karasu’da çevresindeki mesire yerleri ile şelaleler de görülmeye değer güzelliklerdendir.  Karasu yeşil ile mavinin bir müzik notası gibi uyumlu olarak sergilendiği, tabiat harikası bir beldedir.  Gelişmelere paralel olarak Karasu’da her yaştan kişi için pek çok aktivite imkânı bulunmaktadır.
Karasu’da Satılık Yazlık Daireler, Giptaş İnşaat kalitesi ile aldığınızda bilin ki sadece bugünü değil geleceği de garanti altına alacak güzel bir yatırım yapmış olacaksınız. Kalitesi ve estetik yapıları ile dikkat çeken Giptaş İnşaat yazlıkları, yaz tatillerinizin unutulmaz geçmesini sağlayacağı gibi, karlı bir harcama olarak da değer bulacaktır.
 
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

KARASU SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

KOCAALİDE SATILIK VİLLA

Kocaali satılık müstakil tripleks villa bahçeli 05326923664

X