Whatsapp
Telefon

KARASU’DA YAZLIK GİPTAŞ’TAN ALINIR

KARASU’DA YAZLIK GİPTAŞ’TAN ALINIR
Uzun ve yoğun bir çalışma temposu sonrasında güzel bir tatil geçirmek herkesin hayalidir. Ülkemizde deniz turizmi olan bölgelerde, bir otelde konaklama ya da yazlık ev kiralama fiyatları oldukça üst düzeylerdedir. Bu nedenle de pek çok ailenin bunları karşılama olanağı bulunmamaktadır.
GİPTAŞ  İnşaat, tatil konusunda yaşadığınız bu sıkıntıları aşmak üzere sizlere çok uygun fiyatlar dahilinde, son dönemlerin parlayan yıldızı konumundaki Karasu’da Satılık Yazlık  Daire imkanını sunmaktadır. Bu güne değin ürettiği konutlardaki malzeme kalitesi ve sağladığı estetik uyumla dikkat çekerek fark yaratmış olan GİPTAŞ  İnşaat, siz değerli müşterilerimizin huzur ve refahı için çalışmaya devam etmektedir.
Karasu İlçesi Neden Bu Kadar Cazip Bir Hal Aldı?
Adapazarı’na bağlı olan Karasu çok güzel bir sahil şeridine bağlı şirin bir ilçemizdir. On yılı aşkın bir süredir, Karasu ve çevresine yapılan yatırımlar sayesinde, her türlü yaşam kalitesine sahip bir bölge halini almış olan Karasu, İstanbul’a en yakın yazlık tatil bölgesi konumundadır. Yaklaşık olarak 90 dakika içerisinde İstanbul’a ulaşımın mümkün olduğu bu güzel ilçemizde, tatilcilerin ihtiyacı olan her türlü imkân bulunmaktadır.
Karasunun muhteşem denizi ve uzun sahili sizleri her mevsim ağırlamak için hazırdır. İlçe merkezinde gece eğlenceleri için ayrıcalıklı mekânlar, günün her saati cıvıl cıvıl olan bir çarşı, çocuklar için keyifli zamanlar geçirecekleri lunapark ve alışveriş için kullanabileceğiniz pek çok mağaza bulunmaktadır. Bununla birlikte ilçe merkezinde konuşlu bulunan büyük bir devlet hastanesi ve özel hastaneler sayesinde, yaşanabilecek rahatsızlıkların tedavileri gerçekleştirilebilmektedir.
GİPTAŞ  İnşaat, inşaat sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini Karasu’da Satılık Yazlık  arayan siz değerli müşterilerimiz için de sunmaya başlamıştır. İnternet sitemizi ziyaret ederek dilerseniz bitmiş yazlıklarımızı tercih edebilir, ya da yapımı devam edip kısa zaman içerisinde tamamlamayı planladığımız inşaat halindeki yazlıklarımızdan birini satın alabilirsiniz.
Biz, sektörde değer üreten ve verdiği sözleri tam ve eksiksiz yerine getirmesiyle nam kazanmış bir firmayız. Karasu’da Satılık Yazlık  Daireler konusunda da sizlerin birinci adresi  olmak ve dostluğumuzun bir ömür boyu süreceği garantisiyle sizlere en iyisini sunmak konusunda azim ve kararlılık içerisindeyiz.
KARASU’DA YAZLIK GİPTAŞ’TAN ALINIR
GİPTAŞ İNŞAAT

0 (532) 692 36 64

SATILIK YAZLIK

0 (532) 692 36 64

SATILIK VİLLA

05326923664

X