KARASU YAZLIK DAİRE SEÇENEKLERİ

YAZLIK HAYALİNİZ GİPTAŞ İLE GERÇEĞE KAVUŞSUN!!!
Memur, esnaf, emekli her insanın kafasında hep bir soru işaretidir. Dinlenmek, tatil yapmak, hafta sonlarını daha sessiz bir mekânda geçirmek, doğa ile iç içe olmak, biraz daha gürültüden uzak bir hayat yaşamak ve bunların sonucunda stresten daha uzak, içerisinde daha fazla spor ve hareket olan, daha uzun ve sağlıklı bir ömür hayali.
Şehir merkezine yaklaşık olarak 48 km uzaklıkta olan, sessiz, sakin ormanı, muhteşem çam ağaçları, tertemiz denizi, kumsalı ve adeta insanın başını okşayan güneşi ile harika doğal güzellikleri bulunan bir tatil cennetidir Karasu. Otellerin ve pansiyonların keşmekeş yapısından sıkılıp kendi hayat tarzını kendi tatil yaşamına aksettirmek isteyen siz değerli müşterilerimize de Karasu’da satılık yazlık daireler verelim. Sizlerin de beğeneceği en güzel dairenin anahtarı bizde. Hayat tarzını değiştirme kararı sizde, bunu yerine getirmek ise bizdedir.
GİPTAŞ, Değerleri İle Fark Yaratır
Son yıllarda müşterilerin talebi doğrultusunda inşa edilen yapılara da yansıyan bu mükemmellik, firmamızın kendine belirlediği temel taşları kalite, güven ve işçilik üzerinde yükselmektedir. GİPTAŞ İnşaat, sektörün bu açığını kapatmak için kollar sıvamış ve halkına geçmişten gelen deneyimiyle hizmetine devam etmektedir.  İş ahlakı ve çalışma anlayışı ile fark yaratan firmamız, siz değerli müşterilerimizin de teveccühü ile yatırmlarını sürdürmektedir. “Hayalleri gerçeğe, sizleri mutluluğa eriştiren” firmamız sizlerin olumlu yorumlarıyla yoluna aynı azim ve kararlılıkla devam edecektir.
GİPTAŞ İnşaat,  sektörde uzun yılardır hizmet vermekte olup; her biri alanında tecrübeli personelimiz, inşaatlarda kullandığımız kaliteli ve sağlam malzemelerimiz ve de işçilik kalitemiz ile Karasu’da satılık yazlık arayanlar için hep tercih edilen bir firma olmuştur. Çünkü şirketimiz çok uzun yılları aşkın tecrübesi, kurumsal çalışma ilkeleri ve müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş vizyonu ile Karasu’nun en tecrübeli inşaat firmasıdır.
“Ömür boyu tatil, ömür boyu yatırım” sloganı ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için yanı başınızdayız. Sizi kahveye bekliyoruz. Satış ofislerimizi ya da web sitemizi ziyaret ederek size özel Karasu’da satılık yazlık daire seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
 
Resim