Farklı konut tekliflerimiz!

Giptaş İnşaat: Farklı konut tekliflerimiz!

Potansiyel ev sahiplerine keyifle kullanabilecekleri çeşitli evler sunuyoruz. Sadece birkaç seçeneği seçmek zorunda kalmanız yeterli değil, bu yüzden şu anda sunduğumuz tam 20 tip evimiz var!

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, yeni evinize adım attığınızda mutluluğu bulacağınıza eminiz çünkü tüm paketlerimiz eşsiz ve güzel.fazla uzatmadan, hemenburada Lafıalabileceğiniz Gitpaş İnşaat’ın size özel konut teklifleri. 

Apartman

Daireleri Tek bir binada yapılandırılmış daire ve birimler koleksiyonumuz var. Para biriktirmek ve aylık ücretler kiralamak istiyorsanız harika bir yer. Dairelerin en iyi yanı, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde ayrılabilmenizdir.

Dairelerimiz dünyanın en güzel yerlerinden bazılarına sahiptir. Bunların çoğu, kiracılar için uygun olan işyerlerinin yakınındadır ve birçoğu size buranın yaşamak için harika bir yer olduğunu söyleyecektir.

Kooperatifler

Kooperatifler, ev kooperatifleri olarak da bilinir. Bu tür bir ev farklıdır, çünkü bir tane satın alırken, bir binaya sahip olan bir şirketin hissesini satın alırsınız. Tüm ev veya binaya sahip olmak veya kiralamak yerine, onun hissedarı olarak hareket ediyorsunuz.

Kooperatifler ile birçok konut arasındaki en büyük fark, birinin mülk içinde nasıl faaliyet gösterebileceğidir. Bakım maliyetlerini ve diğer ücretleri kimin ödediği ve bölüştüğü gibi kararlar için oyların olduğu bir şirket gibi davranır. 

Çoğu konut seçeneğinden daha ucuzdur ve güzelliği, aylık faturaları karşılamak için tüm masrafları paylaşan bir grup insanla birlikte olmanın ortak duygusudur. Uygun fiyatlı konut için kesinlikle harika bir seçenek.

Müstakil (Müstakil) Müstakil

evler, kendi ayakları üzerinde duran müstakil konut birimleridir. Banliyö bölgelerindeki evlerin çoğu, bir alt bölüm bölgesindeki belirli yerlere dayanan tek ailelik evlerdir. 

Giptaş İnşaat’ta banliyö ve kırsal alanlarda çalışan, yapısal olarak güzel bir sürü muhteşem ev var. Bir aile bireyiyseniz, tek ailelik bir eve sahip olmayı düşünmelisiniz. 

Şehir 

evleri Bir şehir evi, en az bir başka şehir evini paylaşan, ayrı ayrı duran bir yapıdır. Bir şehir evini çiftler halinde görebilirsiniz ve genellikle iki mal sahibine aittir. 

Kasaba evleri yapılarında daha dikey bir yönelime sahiptir ve genellikle daha uygun maliyetlerden dolayı bol oldukları şehirlerde görürsünüz. 

Kasaba evlerinin güzelliği, yoğun caddelerin manzarasının etrafında güzelce duran klasik yapıdır ve şehir fiyatlarının yoğun olduğu bir bölgede yaşamak için harika bir yoldur. 

Kulübeler 

Kulübeler,nedeniyle alabileceğiniz en çekici ev tiplerinden biridir rahat ve kompakt görünümü ve tasarımı. Ortaya koyduğu karşılama faktörü nedeniyle her zaman eve gelmek gibi hissediyorsunuz. 

Giptaş İnşaat, şehirdeki en iyi kulübelerden birine sahiptir ve kompakt olduğu ve popüler olduğu dağlık dönemlerde bulunduğu için uygun fiyata bir tane bulabilirsiniz. Şehirde de kulübeler görseniz de, kentsel alanlarda öne çıkan benzer bir görünüme sahip olanlar var.

Kulübeler, geçmişte en yaygın evler oldukları için çiftlik evi estetiği ile de ünlüdür. Yani sade görünen klasik görünümlü bir ev sporu yapmak istiyorsanız.

Zanaatkar Zanaatkar 

evi, onu başka yerlerde gördüğünüz sayısız evden farklı kılan karmaşık ayrıntılara ve çerez kesici tasarımlara sahip gerçekten iyi inşa edilmiş bir mimaridir. 

Yüksek katları tercih etmiyorlar, ancak aile için yeterince büyük görünüyor. Zanaatkar evi, sıradan aletlerden usta bir zanaatkar tarafından yapılmış gibi hissettiren zarif tasarımından geldi.

Küçük ve titiz tasarımların böyle görünmesi mümkün değil ve bir şekilde evin mimarisi inanılmaz görünüyor. Aile için harika ve bu büyüklükteki bir ev için anında bir klasik. 

Akdeniz 

Akdeniz tarzı ev, İtalyan ve İspanyol villalarından büyük ölçüde ilham alan harika tasarlanmış bir evdir. İç ve dış mekan estetiğine merkezi bir odaklanma vardır. Ev, bir ülkedeki daha sıcak yerler için benzersizdir. 

Orada açık balkon ve sıcak renkler Akdeniz tarzı evlerde, ve ile ünlü çinileri sağlamak onları canlı görünmesinikonum.

Akdeniz evleri, bakıldığında orta doğu havası veren bu canlı görünümü veren beyaz taşlardan ve sıcak ahşaptan yapılmıştır. Evin içi de bu renklerle inşa edilmiştir ve doğru dekorasyonları seçmek daha kolay hale gelir çünkü onlarla iç tasarım zaten kendi içinde güzel görünür. 

Çağdaş 

Çağdaş evler, şu anda piyasadaki en yaygın emlak gayrimenkulleridir. Bu ev tipi, teknolojik mobilyaların estetiğe uygun olmasını sağlayan minimalist bir görünüm elde etmek için kare kenarlara sahiptir. 

Özgün bin yıllık görünümü düşünüyorsanız, hemen bugün gördüğünüz evlerin çağdaş tasarımına dikkatinizi çekersiniz. Çeşitli nedenlerle mükemmel, ancak tasarım, çoğu kişinin bu çağın en iyi evi olarak ima edeceği fütürist bir çekiciliği kapsıyor. 

Condominiums 

Condos, birçok insanın ana yaşam alanları için kiralamaya veya satın almaya devam ettiğini bulabileceğiniz en ünlü evlerden biridir. Bunun iyi bir nedeni var ve her şeyinile ilgisi var kiralama maliyetleri ve kompakt işlevsellik.

Kat mülkiyeti hala okula giden veya çalışmaya başlayan genç bekar insanlar tarafından kiralanmaktadır. Diğerlerinden daha pahalı apartmanlar olsa da, apartmanlar hala genel olarak gerçek evlere ve arsalara göre daha ucuz ev alternatifleri olarak görülüyor.

Cape Cod

Cape Cod,kadarbulabileceğiniz en eski ev türlerinden biridir 1700’lereuzanan. Bu evlerin, zamanın testine dayanan belli bir çekiciliği var. Cape Cod evleri hakkında hayret edilecek bir şey var ve bu onların atalarından kalma görünümleriyle ilgili.

Bunun yanı sıra, eski ve klasik görünümünü korumaktan başka bir ilke imza atmayan basit bir tasarım ve uygun fiyatlı ve hevesli ev sahiplerini gidip böyle bir daire satın almaya ikna edecek kadar yeterli.

Fransız Country Tarzı

Fransıztarzı evler, çatı sisteminde keskin kenarların her yerde olduğu Fransız mimarisinden ve Provence’ta yaygın olan tuğla katmanlı cepheden esinlenmiştir. Fransız country tarzı evler hakkında sevilecek çok şey var ve kesinlikle onları arayan insanlar var. 

Fransıztarzı evler, aynı zamanda, ev sahiplerinin cazibesine kapılan benzersiz bir çekiciliğe sahip olan bu klasik görünüme de sahiptir. Ve sadece bu nedenle, emlak dünyasında hala gerçekten popüler.

Çiftlik evi 

Çiftlik evleri,, daha geniş ve daha sağlam çiftlik ahırları ve ağılları olan daha büyük bir çiftliğiniz varsaevleridir. Çiftlik evleri, kırsal kesimde çok ünlüdür, bu da onu bulabileceğiniz yaygın bir ev türü yapar.

Bir çiftlik evinde yaşamanın en iyi yanı, tüm görebileceğiniz çimenli ovalar olan dış mekanın açıklığıdır. Çiftlik evlerinin rahatlatıcı yönleri, kendilerini kırsal alanlara sokmak isteyen insanların ana cazibesidir.

Ayrı seviyeli 

İki katlı bir ev, çiftlik evi tasarımının bir çeşididir, ancak bir açık yemek odasının onları ayırdığı yerde, bölünmüş bir ev birbirinden ayrılır.

İki katlı ev 3 kata kadar yükselebilir ve içinde birden fazla oda olabilir. Evin hantal kısmı, yüksek yapısı nedeniyle merdivenlerden inip çıkmak yorucu olabiliyor ama bunun dışında yatırım yapmak için harika bir ev.

Ayrık seviye aynı zamanda evinize eşsiz bir görünüm kazandırıyor. farklı işlevlere sahip iki ayrı odaya sahip olmanızı sağlar. Birçok kişi, yemek salonu veya eğlence odası gibi farklı amaçlar için iki ayrımı kullanır. 

Giptaş İnşaat ile bu evlerden birine sahip olma fırsatını yakalayın!

Yukarıdaki tekliflerde de görebileceğiniz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var ve sadece size uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Giptaş İnşaat ile kendinize ait bir ev alın ve gayrimenkul hayallerinizi gerçekleştirin.

Kendi evinize sahip olmanın en iyi yanı, onunla birlikte gelen özgürlüktür. Ne istersen ve nasıl olmasını istersen onu yapabilirsin. Bu sadece sizin ve aileniz için tam olarak istediğinizi elde etmek için doğru olanı seçme meselesidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.