Kiracı sigortası nedir

G:İnşaat iptas  ev sahipleri sigortanedir.

Sigorta genellikle çoğu kişi tarafından gözardı ama ne yaptıkları değil biliyorum o kişinin hayatında son derece yararlıdır mesafesindedir  Özellikle ev ile ilgili olarak sigortanın birçok faydası vardır. 

İşte burada kiracının sigortası devreye giriyor. Bir apartman dairesinde yaşamak isteyen her ev kiracısı için bir sigorta poliçesidir. Kiracı sigortasına sahip olmak, ev ihtiyaçlarınız için gerekli güvenliği sağlayacaktır ve bir tane edinmek nispeten ucuzdur.

Peki kiracı sigortası nedir ve teminatları nelerdir? Bugün Giptaş İnşaat tüm bunları ve daha fazlasını anlamanıza yardımcı oluyor.

Kiracı sigortasının üç kapsamıkiracı sigortasının 

Artıkne olduğunu bildiğinize göre, uzun vadede size fayda sağlayacak üç ana teminatın ne olduğunu öğrenmenin zamanı geldi:

Kişisel mal sigortası

Kişisel mal sigortası, değiştirme veya onarım maliyetidir. mobilya, giyim ve teknoloji gibi kendi eşyalarınız. Bunları yok etmeniz durumunda, seçtiğiniz plana göre bir miktar paranın size geri ödenmesini bekleyebilirsiniz.

Kişisel mülkiyet kapsamına girmeyen şey, teminat limitinizin üzerindeki kayıptır. Bu, yalnızca 500.000 ABD doları değerinde bir teminat aldıysanız, bu değere eklenecek hiçbir öğenin kapsanmayacağı anlamına gelir. 

Sorumluluk teminatı

Bir sorumluluk teminatı, kiraladığınız dairenin sahibi gibi bir başkasına ait olan kırılmış bir eşya için ödeme yapmamanızı garanti eder. kiralanan mülk.

Bu teminat limitleri sadece sigorta poliçesi için ödediğiniz tutar için geçerlidir. Bu nedenle, sigorta yatırımının üst sınırını aşan herhangi bir şey karşılanmayacaktır. 

Ek yaşam giderleri 

Ek bir yaşam gideri kapsamı, kiralık bir mülke zarar verdiğinizde otel faturaları gibi üstlendiğiniz ek giderlerdir. Kapsanmayan tek şey, kiraladığınız belirli bir mülke duvarların ve iç mekan altyapısının kırılması gibi verilen hasardır. 

ilehayalinizdeki eve Giptaşkiracılarınızkavuşsun İnşaat!

Kiracı sigortası, sahibi olmadığınız bir mülkün içinde kazara olaylar meydana geldiğinde yükünüzü hafifletmek için önemli bir araçtır. Kiraladığınız evde gerçekleşmesini beklediğiniz şeyler için ödeme yapacak teminatlara sahip olduğunuzdan emin olmak için özen göstermek en iyisidir.

Giptaş İnşaat, daire veya apartman gibi güzel bir mülkü kiralamak istediğinizde, anlaşmaya eklenmiş bir kiracı sigortası poliçesi ile bunu sağlayabilir. Giptass İnşaat, buna kesinlikle ihtiyacınız olduğunu biliyor ve biz de sizi bu konuda bilgilendirdik. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.