Giptaş İnşaat : Güvenlikli siteler hakkında bilinmesi gereken eğlenceli şeyler

daha çok eğlenin ve daha bilgili bir insan olun Giptaş İnşaat’ta güvenlikli sitelerle ilgili eğlenceli şeyleri bilerek daha çok eğlenin ve daha bilgili bir insan olun.hakkında bilmeniz gereken eğlenceli şeyler şunlardır:

Kapılı Topluluklar Güvenlik Görevlileriyle Aynı Değildir

Güvenlik görevlileri, topluluğun belirli bir alanını korumak için işe alınır. Gardiyan üniformalı olacak ve topluluk sakinleri tarafından görülebilecek. Bir ara verilirse, gardiyan sakinleri bilgilendirecek ve güvenliğe geçmeleri için onlara haber verecektir. Güvenlik görevlileri toplulukta devriye gezmez veya etrafta dolaşmaz.

Muhafızın görevi, işaretlenmiş alanı korumaktır.

Kapılı Topluluklar Apartman Daireleriyle Aynı Değildir

Kapılı siteler özel topluluklardır. Sakinler genellikle bir ev sahipleri birliğinin bir parçasıdır. Bu, topluluğun bir yönetim kurulu tarafından yönetildiği anlamına gelir. Yönetim kurulu politikalar belirleyecek, bir yönetim şirketi tutacak ve bütçeyi oluşturacaktır.

Kapılı bir topluluk, bir kat mülkiyetinden farklıdır çünkü yönetim kurulu topluluğu denetleyecek ve topluluğun iyi durumda olduğundan emin olacaktır. Yönetim kurulu ayrıca, topluluğun sakinleri güvende tutmak için yeterli güvenliğe sahip olduğundan emin olacaktır.

Kapılı Topluluklar Özel Topluluklarla Aynı Değildir

Özel topluluklar bir şirkete aittir. Topluluk yönetiminden sorumlu olan şirkettir. Topluluğun nasıl olacağına şirket karar verecek.

Daha sonra topluluğu ailelere kiralayacaklar.

Şirketin toplumu denetleyecek bir yönetim kurulu olacak. Ayrıca topluluğun iyi durumda olduğundan emin olacaklar. Şirket, topluluğun sakinleri güvende tutmak için yeterli güvenliğe sahip olduğundan emin olacaktır.

Kapılı Topluluklar Lüks Topluluklarla Aynı Değildir

Lüks topluluklar, genellikle banliyölerde bulunan üst düzey topluluklardır. Genellikle çok pahalıdırlar ve yaşamak için harika bir yerdir. Lüks toplulukların çok büyük evleri vardır ve genellikle büyük arsalarda bulunurlar. Evler genellikle çok bakımlıdır.

Güvenlikli siteler lüks sitelerden farklıdır. Lüks topluluklar kadar pahalı değiller. Genellikle daha küçük partilerde bulunurlar. Evler genellikle çok bakımlıdır.

Kapılı Topluluklar Gizli Kapılı Topluluklarla Aynı Değildir Gizli

bir kapılı topluluk, halka duyurulmayan topluluktur. Topluluk halka açık değil ve “Burası güvenlikli bir topluluk” yazan bir işaret yok.

Kapılı topluluklar gizli değildir. Bunlar halka açıktır ve halk gelip ziyaret edebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.