KARASU

Karadeniz’in İncisi Karasuda satılık yazlık daireler

EN YAKIN KARADENİZ KARASU İnsan, yaşamına derin çizgilerin nerede atılacağını bilseydi; oralara ilk gidişini, o kentlerle ilk karşılaştığı anı asla unutmazdı… Karasu’da bu duyguyu hissedecek ve yaşayacaksınız… Doğasıyla, ortamıyla, huzuruyla ve hepsi birbirinden güzel evleriyle Türkiye’nin en mükemmel tatil yerlerinden biri olan Karasu’yu, hangi mevsimde orada olursanız olun, keyifle gezecek ve seveceksiniz…karasuda satılk yazlık almanın tam zamanı

KARASU

İnsan, yaşamına derin çizgilerin nerede atılacağını bilseydi; oralara ilk gidişini, o kentlerle ilk karşılaştığı anı asla unutmazdı… Karasu’da bu duyguyu hissedecek ve yaşayacaksınız..

Karasu ekonomi

Karasu’nun ekonomisi, tarım, hayvancılık, balıkçılık ve turizme dayanmaktadır. İlçenin temel geçim kaynağı ise tarımdır. İlçenin en fazla gelir getiren tarımsal ürünü fındıktır.

karasu ulaşım

*Adapazarı’na 48 km mesafededir. Karayolu ile; * Türkiye’nin her yerinden karayolu ile Sakarya il merkezine geldikten sonra, toplam 120 minibüs düzenli seferlerle ilçemiz Karasu’ya yolcu taşımaktadır

karasuda görülecek yerler

Karasu ilçesinin adının nereden geldiğine dair pek çok rivayet bulunmaktadır. Bunlardan bazıları, isminden kaynaklı kelime oyunları, bazıları da sahip olduğu coğrafi özelliklerinden gelir.